O mně

Ahoj.
Jsem Angee a taky autorka tohoto blogu. Samotnou mě to překvapuje, ale jsem na něm už přes rok i když mě minimálně jednou do měsíce dostihnou myšlenky na jeho smazání (ale asi bych to nezvládla :D).
Mám ráda čtení už odmalička a tady proto najdete spoustu recenzí.

Ze začátku to byly JENOM knižní recenze, ale potom jsem občas dostala náladu na psaní i jiných článků a tak jsem to zkusila. Kupodivu vás to docela bavilo a tak od té doby pořád přibývají další články a rubriky - Pořád se ale snažím držet knižních témat.

Jo a taky jsem sem chtěla zavést beauty ale naštěstí mě nakonec došlo, že tenhle kosmetika, já a tenhle blog prostě dohromady nejdou. A kdybych se někdy rozhodla jsem začít psát o tom, co jsem si koupila za nový korektor zabijte mě :D

Nakonec třeba ještě něco o mně?
Nejsem typický bookholic. Neutrácím spoustu peněz za knížky, nejsem introvert a dokonce ani nenosím brýle. Ale i když nesedím denně hodiny ponořená v knížkách a už dávno jsem překonala to, že mi nepřišel dopis z Bradavic, jsou pro mě knížky pořád dost důležitou součástí života. Doufám, že to tady bude bavit jak zapálené knihomoly tak i ty co po knížce sáhnou jenom když musí.


O mě už je tohle asi všechno tak přestaňte číst můj profil a běžte objevovat blog! ♥

Základní informace:

Přezdívka: Angee
Založení blogu: 6.5.2015
Kontakt:  reviewsforbook@gmail.com
(pište pro spolupráce, nebo pokud máte jakékoliv otázky ;) )

Chcete se o mě dozvědět víc?

TAG  x  TAGBlog Archive